Gucio_wytwarzanie

O bucikach Gucio >>

Buciki dziecięce "Gucio" powstały nie tylko z miłości do najmłodszych, lecz także z konieczności życiowej, zrobiłem je najpierw dla moich własnych dzieci, potem dla dzieci naszych znajomych i dzieci ich znajomych...

Wersje bucików >>

Obuwie Gucio produkujemy w trzech wersjach: pełne, z małymi otworkami i z dużymi dziurkami.
Buciki z dużymi dziurkami zastępują sandałki,
zimią idealne gdy stosujemy ogrzewanie podłogowe w naszych domach. Od niedawna wprowadziliśmy wersję z Osiowym Zginaniem Spodu

Zapiętek >>

Podczas chodzenia zapiętek współpracuje razem ze stópką małego dziecka pionując kość piętową do stawu skokowego, zapiętkna ustawia prawidłowo piętę na staw skokowy.
Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie.
Są to prawdopodobnie najlepsze buciki dla Twojego dziecka, które miło zapamięta na całe życie.

System Ergono >>

Wprowadziliśmy do naszego obuwia systemem Osiowego Zginania Spodu - Ergono - rozwiązanie techniczne
które ma za zadanie pomoc dziecku w odwodzeniu na zewnątrz przodostopia podczas chodu, ułatwiając prawidłowe stąpanie,
dzieci stawiające nóżki do wewnątrz mają delikatną korektę chodu, wersja Ergono dla odróżnienia jest wytwarzana w dwóch kolorach i trzech wersjach: (pełne, z drobną perforacją i z dużymi otworkami).
System Osiowego Zginania Spodu jest przedmiotem patentu i jest prawnie chronionym wynalazkiem


 


Wytwarzanie

Buciki produkujemy ręcznie w małej rodzinnej firmie, wysyłając nasz produkt na wszystkie kontynenty.
Obecnie stare przedwojenne, wysłużone maszyny (bez napędu elektrycznego) powoli zastępujemy maszynami nowymi, niestety problemy z częściami zamiennymi i lata pracy zrobiły swoje.
Mimo unowocześniania parku maszynowego, wprawnej rzemieślniczej ręki zastąpić się nie da.

Dlaczego inne >>

Co jest w obuwiu przez nas wytwarzanym tak wyjątkowego, że dzieci chcą w nich chodzić. Czy to przypadek, że w naszych bucikach Gucio chodziły dzieci gwiazd hollywod jak Gwyneth Paltrow, Angeliny Jolie i Brada Pitta, czy włoskiego piosenkarza Al Bano? Wytwarzane w mojej firmie obuwie dziecięce posiada opatentowany, samousztywniający się tylnik który dopasowuje się do indywidualnej szerokości pięty dziecka.

Jaki rozmiar >>

Jak dobrać właściwy rozmiar obuwia Gucio...
Najprościej zatelefonować pod numer: 519.147.875
i tam w prosty i miły sposób dowiecie się Państwo o sposobie mierzenia nóżek Waszych pociech, aby zamówione obuwie pasowało idealnie, a luz dla paluszków był odpowiedni. Mamy w tej materii kilkunastoletnie już doświadczenie.

Gdzie kupić Buciki >>

Jako mała, rodzinna firma prowadzimy dystrybucję naszych wyrobów regularnie do kilku krajów: Polski, Francji, Litwy, Holandii, Chorwacji, Rumunii, Kanady, Norwegii.
Zamówienia indywidualne możecie składać Państwo telefonicznie pod numerami znajdującymi się w stopce na dole strony. Pod tymi numerami uzyskacie też Państwo wszelkie informacje na temat naszych wyrobów i warunków współpracy.
Zapraszamy i życzymy satysfakcji z użytkownia naszych wyrobów
http://gucio24.com/sklep


Wytwarzanie

Buciki produkujemy ręcznie w małej rodzinnej firmie wysyłając nasz produkt na wszystkie kontynenty.
Obecnie stare przedwojenne, wysłużone maszyny (bez napędu elektrycznego) powoli zastępujemy maszynami nowymi, niestety problemy z częściami zamiennycmi i wysłużone lata pracy zrobiły swoje.
Mimo unowocześniania parku maszynowego, wprawnej rzemieślniczej ręki zastąpić się raczej nie da (zobacz jak szyliśmy buciki...obecnie tylko wersja Ergono jest szytana wiekowych maszynach Singer, Pfaff 24 i Durkop - wszystkie sprzed wojny i z napędem możnym)
.Przedwojenna maszyna leworamienna Pfaff 24, to na niej między innymi szyjemy obecnie buciki z systemem osiowego zginania spodów - Ergono.

Cholewka i wyściółka bucików Gucio uszyta jest w całości z naturalnej skóry welurowej, pozyskiwanej w całości z Polskich garbarni.
Zawsze w naszej produkcji stosowalismy skórę naturalną, gdyż jak dotąd nie wynaleziono lepszego i bardziej przyjaznego dla człowieka materiału na obuwie niż skóra naturalna. Jej rewelacyjne cechy reologiczne, absorbcja potu, przepuszczanie powietrza, ciepłochronność i wytrzymałość powodują iż stopa dziecka ma pełen komfort podczas codziennego, wielogodzinnego użytowania.

Od kilkunastu lat wytwarzamy obuwie Gucio niezmiennie z żółtym spodem.
Materiał (styrogum) ten jest bardzo elastyczny i miękki o doskonałych cechach antypoślizgowych i bardzo lekki.
Styrogum wytwarzany z dodatkiem naturalnego kauczuku, produkowany w Polsce.
Pod piętą i śródstopiem skórzanej wyściółki znajduje się profilowane łoże pod piętę wykonane z naturalnego lateksu (drzewa kauczukowe).


Wykrojone zawsze żółte styrogumowe podpodeszwy (montowane pomiędzy spód a wyściółkę obuwia) - to w nich właśnie wybijamy dziurki
Osiowego Systemu Zginania Spodu - Ergonoklejenie cholewkiwnętrze pracowni 2013