Gucio_dlaczego inne

O bucikach Gucio >>

Buciki dziecięce "Gucio" powstały nie tylko z miłości do najmłodszych, lecz także z konieczności życiowej, zrobiłem je najpierw dla moich własnych dzieci, potem dla dzieci naszych znajomych i dzieci ich znajomych...

Wersje bucików >>

Obuwie Gucio produkujemy w trzech wersjach: pełne, z małymi otworkami i z dużymi dziurkami.
Buciki z dużymi dziurkami zastępują sandałki,
zimią idealne gdy stosujemy ogrzewanie podłogowe w naszych domach. Od niedawna wprowadziliśmy wersję z Osiowym Zginaniem Spodu

Zapiętek >>

Podczas chodzenia zapiętek współpracuje razem ze stópką małego dziecka pionując kość piętową do stawu skokowego, zapiętkna ustawia prawidłowo piętę na staw skokowy.
Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie.
Są to prawdopodobnie najlepsze buciki dla Twojego dziecka, które miło zapamięta na całe życie.

System Ergono >>

Wprowadziliśmy do naszego obuwia systemem Osiowego Zginania Spodu - Ergono - rozwiązanie techniczne
które ma za zadanie pomoc dziecku w odwodzeniu na zewnątrz przodostopia podczas chodu, ułatwiając prawidłowe stąpanie,
dzieci stawiające nóżki do wewnątrz mają delikatną korektę chodu, wersja Ergono dla odróżnienia jest wytwarzana w dwóch kolorach i trzech wersjach: (pełne, z drobną perforacją i z dużymi otworkami).
System Osiowego Zginania Spodu jest przedmiotem patentu i jest prawnie chronionym wynalazkiem


Wytwarzanie >>

Buciki produkujemy ręcznie w małej rodzinnej firmie, wysyłając nasz produkt na wszystkie kontynenty.
Obecnie stare przedwojenne, wysłużone maszyny (bez napędu elektrycznego) powoli zastępujemy maszynami nowymi, niestety problemy z częściami zamiennymi i lata pracy zrobiły swoje.
Mimo unowocześniania parku maszynowego, wprawnej rzemieślniczej ręki zastąpić się nie da.

Dlaczego inne

Co jest w obuwiu przez nas wytwarzanym tak wyjątkowego, że dzieci chcą w nich chodzić. Czy to przypadek, że w naszych bucikach Gucio chodziły dzieci gwiazd hollywod jak Gwyneth Paltrow, Angeliny Jolie i Brada Pitta, czy włoskiego piosenkarza Al Bano? Wytwarzane w mojej firmie obuwie dziecięce posiada opatentowany, samousztywniający się tylnik który dopasowuje się do indywidualnej szerokości pięty dziecka.

Jaki rozmiar >>

Jak dobrać właściwy rozmiar obuwia Gucio...
Najprościej zatelefonować pod numer: 519.147.875
i tam w prosty i miły sposób dowiecie się Państwo o sposobie mierzenia nóżek Waszych pociech, aby zamówione obuwie pasowało idealnie, a luz dla paluszków był odpowiedni. Mamy w tej materii kilkunastoletnie już doświadczenie.

Gdzie kupić Buciki >>

Jako mała, rodzinna firma prowadzimy dystrybucję naszych wyrobów regularnie do kilku krajów: Polski, Francji, Litwy, Holandii, Chorwacji, Rumunii, Kanady, Norwegii.
Zamówienia indywidualne możecie składać Państwo telefonicznie pod numerami znajdującymi się w stopce na dole strony. Pod tymi numerami uzyskacie też Państwo wszelkie informacje na temat naszych wyrobów i warunków współpracy.
Zapraszamy i życzymy satysfakcji z użytkownia naszych wyrobów
http://gucio24.com/sklep


Dlaczego inne

Co jest w nich takiego wyjątkowego, że dzieci chcą w nich chodzić? Czy to przypadek, że w moich bucikach Gucio chodziły dzieci gwiazd hollywod jak Gwyneth Paltrow, Angeliny Jolie i Brada Pitta (https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/jego-buty-nosza-dzieci-angeliny-jolie,10809.html), czy włoskiego piosenkarza Al Bano?

Wytwarzane w mojej firmie obuwie dziecięce Gucio posiada opatentowany, samousztywniający się tylnik który dopasowuje się do indywidualnej szerokości pięty dziecka.

Nie tylko tylnik wyróżnia Gucie od innego obuwia wystepującego na rynku, Gucio posiada z przodu paluszków "zderzak" w formie zewnętrznego szwu, który chroni paluszki dziecka podczas raczkowania i podczas zabawy na kolankach.

Ponadto wywinięcie spodu bucików na piętę tworzą swoistą "kolebke", która ułatwia dziecku siedzenie z wyprostowanymi nużkami podczas zabawy na podłodze jak również ułatwia wstawane z tej pozycji - buciki nie spadają.

Buciki są dość szerokie w przodostopiu (tęgość Gi 1/2) troszkę powyżej średniej, daje to większy luz na paluszki i nieblokowanie ich uciskiem podczas naturalnego rozwoju stópek.


Reprodukcja strony katalogu z wystawy w Oksnehallen w Danii, grudzień2003 do styczeń 2004, gdzie buciki Gucio reprezentowały Pawilon Polski wśród innych polskich projektów designerskich (jako jedyne buty na wystawie). Na reprodukcji z katalogu umieszczone są buciki Gucio w swej pierwotnej wersji, zanim zmieniły swój image, wersja ta produkowana była do 2000 roku.